Увага ЗНО

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ!

Правила зарахування до 1-го класу

23.04 – 15.06.2018

Шановні батьки право на першочергове зарахування мають діти, які проживають на закріпленій території обслуговування (мікрорайон),тому прийом відбуватиметься у два етапи.

I етап (23.04 – 31.05.2018) ГАРАНТОВАНЕ ПРАВО

1. Дізнайтесь до якого мікрорайону відноситься ваша вулиця, та за якою школою закріплено ваш будинок. Для цього зверніться до школи чи Горбаківської сільської ради

2. З 01 березня 2018 року - попередній запис дітей, які проживають на закріпленій за школою території у секретаря школи (з 10.00. — 16.00 год.). Телефон для довідок 64-3-36 (з 10.00 год. — 16.00 год.).

3. Запишіться на прийом до директора та віддайте всі необхідні документи для зарахування в школу.

Документи:

1)заява батьків;

2) копія свідоцтва про народження дитини;

3) оригінал медичної довідки;

4) документ, що підтверджує місце проживання.

II етап (01.06 – 15.06.2018) ПРАВО ВИБОРУ на вільні місця

Якщо ви бажаєте відвідувати школу закріплену не за вашою територією, то потрібно залишити заявку в цьому закладі та очікувати вільного місця .

Заявки до шкіл подають всі бажаючі з іншої території проживання чи іншого району, чи навіть іншого міста

У разі, якщо кількість заяв перевищить кількість наявних вільних місць педагогічна рада школи самостійно прийматиме рішення яким чином здійснити відбір заяв

Організація прийому дітей до перших класів 2018-2019 н.р.

Конституція України

Стаття 53.Кожен має право на освіту

1. Повна загальна середня освіта є обов'язковою.

2. Держава забезпечуєдоступністьі безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах...

Закон України "Про освіту"

Стаття 12.Повна загальна середня освіта

п.4.Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

Стаття 13.Територіальна доступність повної загальної середньої освіти

п. 1.Для забезпечення територіальної доступності повної загальної середньої освіти органи місцевого самоврядування створюють і утримують мережу закладів освіти та їхніх філій.

Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.

Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.

Закон України "Про загальну середню освіту"
Стаття 18.Зарахування учнів

1. Місцеві органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування закріплюють за закладами загальної середньої освіти відповідні території обслуговування і до початку навчального року обліковують учнів, які мають їх відвідувати.

2.Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка і відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу).

7. Зарахування учнів до ліцеїв, приватних закладів загальної середньої освіти і закладів спеціалізованої освіти дозволяється проводити на конкурсних засадах.

Зарахування учнів до інших закладів загальної середньої освіти дозволяється на конкурсних засадах лише у випадках, якщо кількість поданих заяв на відповідний рівень загальної середньої освіти перевищує спроможність цього закладу. Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування цієї школи

До уваги абітурієнтів 2018

1. ЗНО триватиме з 22 травня до 13 червня 2018 року.

2. Ви зможете обрати навчальні предмети з переліку: українська мова і література, математика, історія України, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова, фізика, хімія, біологія, географія.

3. Кількість обраних предметів не може бути більшою ніж чотири.

4. Для випускників старшої школи закладів освіти 2018 р. результати ЗНО з трьох предметів: українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період XX - поч. XXI ст.), а також ще один предмет за вибором випускника зараховуватимуть як результати державної підсумкової атестації (ДПА) за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

5. Студенти (слухачі) закладів вищої освіти І-ІІ р.а. та закладів професійно-технічної освіти у 2018 році вперше в обов’язковому порядку проходять ДПА з української мови у формі ЗНО.

6. Майбутнім абітурієнтам перед реєстрацією обов’язково потрібно ознайомитись із Правилами прийому на 2018 рік до обраного для вступу ВНЗ.

7. Для участі у конкурсі щодо вступу до закладу вищої освіти необхідно подати результати ЗНО з 3-х чи 2-х предметів, залежно від обраної спеціальності. У 2018 році можна подавати сертифікати ЗНО за 2016, 2017 та 2018 роки у різних комбінаціях, окрім результатів з іноземних мов.

8. Результати ЗНО з іноземних мов братимуть для участі в конкурсному відборі для вступу до закладу вищої освіти лише за 2018 рік.

9. Кожен абітурієнт матиме можливість подати до семи заяв не більше ніж на чотири спеціальності на місця державного та регіонального замовлення.

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти запрошує майбутніх абітурієнтів відвідати сайт www.lvtest.org.ua та пройти он-лайн тестування з метою належної підготовки до ЗНО 2018.

Додаткова інформація:

www.testportal.gov.ua – сайт Українського центру оцінювання якості освіти;

www.lvtest.org. – сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти;

http://rivneosvita.org.ua/community/forum/index.php/forum1/ - загальний форум порталу «Освіта Рівненщини»;

http://www.roippo.org.ua/ - сайт Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (кабінет ЗНО та моніторингу якості освіти).

Кiлькiсть переглядiв: 230